Правителството подаде оставка след протестите. Не бързаме да се радваме, защото истинският въпрос остава: Сега какво? И предложените отговори на този въпрос не ни харесват. Нашето поколение ясно показа, че не разпознава нито една от фигурите, които досега са се появявали на политическата сцена, като достатъчно достойни, за да им се гласува...










